Vinný lístek

Bílé: Mastri Vernacoli Chardonnay DOC 399,-
Degustace: Suché víno slámově žluté barvy.Typicky ovocitá, příjemně intenzivní vůně a svěží chuť. Víno s dobrou strukturou a osobitým charakterem.
Gastronomie: Doporučujeme v kombinaci se steakem z norského lososa.
Bílé: Mastri Vernacoli Muller Thurgau DOC 399,-
Degustace: Světle slámová barva s výraznými zelenkavými odlesky. Jemné, lehce aromatické s květinovými známkami a ovocitými tóny. Suchá, příjemně svěží chuť s vynikajícím a nezaměnitelným charakterem
Gastronomie: Můžete si vychutnat v kombinaci s kuřecím Špízem nebo pečenou kachnou. Hodí se ke všem druhům salátů nebo předkrmů
Červené: Mastri Vernacoli Merlot DOC 399,-

Degustace: Suché víno hluboké rubínové barvy s fialovými odstíny, jako mladé se rozvíjí do cihlově červené. Aroma je čisté, příjemné, diskrétně ovocité, elegantní vyvážená chuť. Víno s dobrou strukturou a elegantním tělem.
Gastronomie: Ideálně polechtá Vaše chuťové pohárky při konzumaci hovězího steaku, nebo hovězího tartaru. Velmi příjemná kombinace i s vepřovým masem, např. pečená nebo uzená vepřová žebra.

Replica Handbags

Červené: Mastri vernacoli Pinot Nero DOC 449,-
Degustace: Suché víno rubínové barvy s charakteristickými cihlově červenými tóny, ve vůni převládá vjem červeného ovoce a mandlí. Chuť je harmonická, rafinovaná s příjemně hořkými podtóny.
Gastronomie: Ve vztahu k pokrmům je chianti všestranné víno, hodí se dobře k masovým předkrmům jako je anglické prkénko, nebo domácí paštika z husích. Hodí se i k vařenému hovězímu masu jako jsou hovězí líčka na víně. Milovníci vepřového masa mohou zvolit grilovanou vepřovou krkovičku, nebo vepřovou panenku.

ROZLÉVANÉ

Chardonnay IGT Veneto, Botter 0,2l / 60,-
Degustace: Slámově žlutá barva. Aroma je jemné a elegantní s tóny čerstvého ovoce.
Gastronomie: Vhodné jako aperitiv a ke všem pokrmům z ryb a mořských plodů, salátů.
Merlot IGT Veneto, Botter 0,2l / 60,-
Degustace: Elegantní víno dobré struktury s typicky rubínově červenou barvou. Čisté aroma s tóny rybízu a fialek. Dobře vyvážené s jemnou chutí.
Gastronomie: Vhodné k pikantním pokrmům, vařeným a pečeným bílým i červeným masům.

ŠUMIVÁ VÍNA

Bohemia Sekt Demi sec 389 Kč 0,75l
Moet Chandon IMPERIAL brut 2599 Kč 0,75l